FIBARO išmanios sistemos

FIBARO sistema yra bene pats pažangiausias išmaniųjų namų automatizavimo sprendimas rinkoje. FIBARO produktuose naudojama Z-Wave technologija leidžia valdyti visus elektrinius prietaisus pastate, nekeičiant pastato infrastruktūros. Dėka prietaisų miniatiūrinio dydžio sistema išsiskiria savo neinvaziniu montavimu. Miniatiūriniai moduliai gali būti montuojami jau esančiuose sieniniuose lizduose bei jungikliuose. Moduliai yra suderinami su daugeliu elektrinių įrenginių. Kruopščiai suprojektuoti, estetiškai patrauklūs jutikliai gali būti sumontuoti bet kurioje vietoje ir padėtyje. Valdymo įrenginiai palaiko ryšį su prietaisais pastate bevieliu tinklu ir siunčia jiems komandas atlikti tam tikrus veiksmus. FIBARO suteikia aukščiausią komforto ir saugumo lygį Jums ir Jūsų šeimai.
Fibaro sensorius - akis.

Fibaro sensorius - akis.

Šis mažas daugiafunkcini prietaisas akselerometro pagalba stebi judėjimą, matuoja aplinkos temperatūrą, šviesos intensyvumą bei vibracijas. FIBARO judesio jutiklis išplečia komforto sąvoką. Sukurkite scenarijus ir pamirškite apie nemalonias situacijas bei jauskitės saugiai – ši akis pastebės ar atgrąsins įsibrovėlius, pastebės ugnį ar kitą pavojų. Dabar jūs ne tik žinote, bet ir matote daugiau! Fibaro judesio jutiklis yra baterija maitinamas, lengvai ir paprastai ant paviršiaus montuojamas įrenginys. LED indikatorius atspindi judėjimą, temperatūros lygį, darbinį režimą bei Z-Wave tinklo pasiekiamumą.  FIBARO judesio jutiklio galimybės labai didelės, o naudojamas kartu su kitais įrenginiais, tinka beveik visiems scenarijams.

Fibaro dūmų detektorius.

Tai mažiausias ir pažangiausias Z-Wave bevielis dūmų jutiklis pasaulyje. Pastebėjusi pavojų, sistema apie tai informuoja jus bei imasi priemonių apsaugoti jūsų namus, nes Fibaro svarbiausias jūsų šeimos ir turto saugumas. Fibaro dūmų jutiklis apie pavojų praneša įvairiaspalvių RGB LED diodų ir garsinio signalo pagalba. Grotelės ne tik atrodo patraukliai, bet ir praleidžia pačius mažiausius kiekius dūmų, kad jutikliai sureaguotų nedelsiant. Kai kurios medžiagos dega be dūmų, todėl FIBARO inžinieriai nusprendė jutiklį papildyti ir temperatūros jutikliu. Jeigu prietaisas ir negaus pakankamo dūmų kiekio, kad suveiktų, tuomet pastebės staigų temperatūros pokytį. Tokio temperatūros šuolio ar kilimo iki 54 laipsnių Celsijaus pakaks, kad pavojus būtų pastebėtas ir apie tai pranešta namiškiams. Tai yra esminis šių jutiklių privalumas, nes jie skiria kas dega. Jutiklį galite pajungti prie 12 ar 24 VDC adapterio ar nustatyti veikti bevieliu ryšiu baterijos pagalba (iki 3 metų). Prietaisą galite pajungti prie beveik visų laidinių priešgaisrinių sistemų rinkoje. Laidinis pajungimas tiks kai pastato sienos yra itin storos ir nepraleidžia bevielio ryšio signalo.
Fibaro dūmų detektorius.
Išmanus Fibaro elektros lizdo adapteris

Išmanus Fibaro elektros lizdo adapteris

Tai išmanusis, savaime įsidiegiantis, kompaktiškas, modernus ir nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su unikalia galios matavimo funkcija. Tai labai funkcionalus elektros lizdo adapteris, kuris gali būti visur kur tik norite kontroliuoti elektros prietaisus ir patogiai stebėti energijos suvartojimą (maksimali leistina apkrova 2,5 kW).

Fiabro langų/durų valdiklis

Durų / langų daviklis – baterija maitinamas magnetinis daviklis. Jo veikimas pagal Z-Wave standartą užtikrina suderinamumą su FIBARO sistema. Daviklis praplečia sistemos funkcijas, suteikdamas durų, langų ir garažo vartų atidarymo stebėjimo galimybę. Jis naudojamas automatinėse apšvietimo valdymo, prieigos valdymo ir turto apsaugos sistemose.
Fiabro langų/durų valdiklis
Fibarp vandens nuotėkio daviklis

Fibarp vandens nuotėkio daviklis

Tai universalus  su Z-Wave suderinamas vandens nuotėkio ir temperatūros daviklis. Daviklis gali būti maitinamas baterija* ir (arba) V NS (12/24 V NS). Daviklis montuojamas ant grindų ar sienos, o vandens nuotėkio daviklio zondai gali būti prailginti prijungus išorinius zondus. Daviklyje yra įmontuotas LED indikatorius bei yra garsinis signalas. Daviklyje taip pat yra ir posvyrio jutiklis, pranešantis apie posvyrį arba judesį pagrindiniam valdikliui. LED diodas praneša apie nuotėkį, naudojimo režimą arba Z-Wave tinklo ryšio diapazoną. Jis taip pat neskęsta – plūduriuoja ant vandens paviršiaus.

Fibaro RGBW valdiklis

RGBW valdiklis yra universalus, su Z-Wave suderinamas RGB/RGBW valdiklis. RGBW valdiklis naudoja impulso pločio moduliuotą (PWM) išėjimo signalą, kuriuo galima valdyti LED, RGB, RGBW juostas, halogenines šviesas ir ventiliatorius. Valdomi prietaisai gali būti maitinami 12 V arba 24 V NS. Be to, galima pajungti iki keturių 0V-10V analoginių jutiklių, pavyzdžiui, temperatūros, drėgmės, vėjo, oro kokybės, šviesos jutiklius ir pan. Visi įvesties (IN) ir išvesties (OUT) gnybtai gali būti konfigūruojami LED valdymui arba 0V-10V signalo išvestims.
Fibaro RGBW valdiklis
Fibaro Dvigubas relinis jungiklis

Fibaro Dvigubas relinis jungiklis

Radijo bangomis valdomas FIBARO dvigubas įjungimo/išjungimo relinis jungiklis yra skirtas montuoti standartinėse sieninėse jungiklių dėžutėse arba bet kur, kur būtina valdyti du nepriklausomus bendros 1500W galios prietaisus. FIBARO įjungimo/išjungimo relinis jungiklis gali įjungti arba išjungti prijungtą prietaisą radijo bangomis arba įprastiniais prie jo prijungtais sieniniais jungikliais.

Fibaro žaliuzių valdymo modulis

Radijo bangomis valdomas modulis, skirtas valdyti KS valdomas motorizuotas pakeliamas žaliuzes, markizes, roletus, vartus ir panašaus tipo elektros priteisus. Šiuo moduliu galima tiksliai nustatyti roletų arba pakeliamų žaliuzių plokštelių padėtį. Tikslus padėties nustatymas galimas su varikliais, aprūpintais mechaniniais ir elektroniniais eigos ribotuvais, o prietaisas yra aprūpintas galimybe stebėti energijos suvartojimą.
Fibaro žaliuzių valdymo modulis
Fibaro apšvietimo valdymo modulis

Fibaro apšvietimo valdymo modulis

Fibaro Z-Wave apšvietimo valdymo modulis montuojamas į jau egzistuojantį apšvietimo jungiklį ir suteikia jums galimybę bevieliu būdu valdyti apšvietimą. Naujasis Dimmer 2 yra išties universalus apšvietimo valdymo modulis – automatiškai parenka tinkamiausią pritemdymą (taikant trukmės arba vėlinimo reguliavimo būdus) pagal naudojamų lempučių tipą. Šis valdymo modulis matuoja suvartojamą energiją ir praneša Z-Wave sistemai. Fibaro apšvietimo valdymo modulis Dimmer 2 yra visiškai sertifikuotas pagal Z-Wave Plus programą – užtikrinamas didesnis veikimo diapazonas, ilgesnis baterijos naudojimo laikas ir programinės įrangos atnaujinimas nuotoliniu būdu (OTA).

Fibaro "Home Center 2" valdiklis

Tai greitas, efektyvus ir didelio galingumo centras, naudojamas valdyti FIBARO sistemą. “Home Center 2” palaiko ryšį su iki 230 aktyvatorių ir jutiklių per bevielio ryšio protokolą Z-Wave. FIBARO valdiklio veikimas yra apsaugotas pažangia duomenų atsarginės kopijos ir atkūrimo sistema – automatiškai saugoma korpuse paslėptame USB rakte. Naudodamiesi patogia “Home Center 2” sąsaja galite sukurti sudėtingus scenarijus su išankstiniais nustatymais. “Home Center 2” galima valdyti naudotojų teises. Šis valdiklis palaiko VoIP ir vaizdo pokalbių funkcijas. “Home Center 2” valdiklyje naudotojui suteikiama galimybė rašyti kodą Lua programavimo kalba, taip praplečiant sistemos funkcionalumą.
Fibaro "Home Center 2" valdiklis
Fibaro "Home Center Lite" valdiklis

Fibaro "Home Center Lite" valdiklis

Tai yra naujos, neįtikėtinai kompaktiškos FIBARO sistemos “smegenys”, naudojančios patikrintus sprendimus, taikomus “Home Center 2”. “HCL” yra aprūpintas nauja atkūrimo sistema ir gali išsaugoti duomenų atsargines kopijas debesyje (virtualiame serveryje). Jis yra mažesnis nei “HC2” ir suteikiama galimybė jį praplėsti su moduliais (baterija ir GSM moduliu*). “Home Center Lite” valdiklis leidžia dar geriau integruoti namų multimedijos sistemas su FIBARO sistema.